ADRESA

Velehradská 19, Praha 3
130 00

+420 720 365 001
info@veterinafenix.cz

ORDINAČNÍ DOBA

Pondělí - Pátek
9:00 - 20:00

Sobota
9:00 - 11:00

NAŠE KLINIKA

Jsme klinika sídlící na pomezí  Prahy 2 a 3 s jasnou vizí být pro klienty a jejich zvířecí kamarády volbou číslo 1.

Naši veterinární praxi vystihuje Fénix bájný tvor, který symbolizuje důstojnost, lidskost, spolehlivost, správné chování a povinnost. Řídíme se těmito pravidly a snažíme se nabídnout našim klientům a jejich mazlíčkům profesionální a čisté prostředí.

Abychom mohli nabídnout to nejlepší, je potřeba se dále vzdělávat a postupně se specializovat.  Proto investujeme do vzdělání našich veterinárních lékařů a personálu. Naše přístrojové zázemí na vysoké úrovni umožňuje celou škálu diagnostických i léčebných zákroků přímo na klinice bez potřeby návštěvy jiného pracoviště.

Cílem našeho poslání je spokojený majitel a zdravý zvířecí kamarád!


 

AKTUALITY


UMÍSŤOVACÍ VÁSTAVA KOČIČEK!

V neděli 3. 3. od 10 do 17. hodin se na Vás budeme těšit na adrese Velehradská 19, Praha 3.

Kde bude probíhat již 5. ročník Umísťovací výstavy koček.

Více informací se dozvíte v sekci ,,Kočičí koutek,, nebo na našich facebookových stránkách.
Těšíme se na Vás.


PRO KOČKY

I jedna malá kočka dokáže prázdný byt změnit v domov. Podívejte se do sekce ,,Kočičí koutek,,, kde se dočtete o snaze ke Cat Friendly přístupu. Dále se zde dozvíte, jaké akce pořádáme pro záchranu kočiček a pro vzdělávání majitelů.

Vaše veterinární klinika Fénix


PLAZI a MY

Rádi bychom Vám představili další část naší specializace. Plazi, pro někoho oříšek, pro nás koníček. Podívejte se na náš web do sekce ,,Plazí koutek,,, kde naleznete případy z naší praxe.

Vaše veterinární klinika Fénix


CO a KDE

Kvalitní vybavení a personál je základem úspěchu. Nicméně nedílnou součástí jsou vhodné prostory a specializace na pracovišti.

Podívejte se do sekce ,, CO NABÍZÍME,,, kde naleznete prostory kliniky na které jsme náležitě pyšní a veterinární obory, kterými se na naší klinice Fénix zabýváme.

Vaše veterinární klinika Fénix


CO NÁM POMÁHÁ

Náš kvalifikovaný tým doktorů a sestřiček jsme Vám již představili. Nicméně bez kvalitního vybavení by naše práce nebyla dokonalá. Připravili jsme si pro Vás rubriku kompletního vybavení naší kliniky, kterou najdete v sekci ,,VYBAVENÍ KLINIKY,,.

Veškeré fotografie, které uvidíte jsou focené na naší klinice.

Vaše veterinární klinika Fénix 

!To jsme MY!

Práce na veterině je naším koníčkem a posláním. Jsme tu pro Vás a Vaše mazlíčky.

V sekci ,,NÁŠ TÝM,, jsme si pro Vás připravili představení lékařů a sestřiček, kteří na klinice působí.

Chceme Vám být zase o něco blíže.

Vaše veterinární klinika FénixPŘEDNÁŠKA O KOČKÁCH

Zajímá Vás:

Co připravit kočce, než ji přineseme domů? Jak žít s kočkou, aby se s námi cítila spokojeně? Je to naše první kočka, druhá, třetí? Jak postupovat při seznámení koček? Kočka a nemoci? Kastrovat či nekastrovat?

... tyto a více otázek Vám zodpoví zkušená chovatelka Milena Šidlíková, která dlouhodobě působila i jako ošetřovatelka koček v Pražském spolku ochránců zvířat. Přednáška se bude konat 27. 11. 2018 od 19:00 v prostorách Veterinární kliniky Fénix, Velehradská 19, Praha 3.

Přihlásit se můžete na emailu knollovamichaela@seznam.cz, na recepci nebo telefonicky +420 725784509. Kapacita přednášky je omezená!

Vstupné na připravovanou akci je 150Kč. Záloha 100kč. Těšíme se na Vás!


NOVÁ POSILA NA NAŠÍ KLINICE

 Od 1.9.2017 se na naší klinice můžete těšit na MVDr. Adélu Schauflerovou, která svými zkušenostmi posílí náš dosavadní tým.
Vaše veterinární klinika Fénix 


ZMĚNA ORDINAČNÍCH HODIN

Vážení klienti,

rádi bychom Vás informovali o změně otevírací doby na naší klinice. Abychom Vám mohli, co možná nejvíce vyhovět budeme nově ordinovat každý všední den až do 20:00h. Na tuto změnu se můžete těšit od 1.9.2017SPOLUPRACUJEME

Naše klinika spolupracuje s Pražským spolkem ochránců zvířat (útulek pro opuštěné kočičky), s Občanským sdružením na ochranu zvířat Podbrdsko (útulek pro opuštěné kočičky) a s organizací Dočasky De De (organizace, která zachraňuje zanedbané nebo týrané pejsky).


Veterinární klinika Fénix

Velehradská 19, Praha 3

+420 720 365 001

info@veterinafenix.cz

Zůstaňte v kontaktu

                                       Na naší klinice přijímáme platební karty