Lékaři

MVDr. Michal Dašek

Veterinární lékař - majitel praxe

Michal v roce 2004 úspěšně absolvoval Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně. Je členem kardiologické sekce České asociace malých zvířat a členem České asociace felinní medicíny. Zabývá se kardiologií, oftalmologií, interní medicínou, ortopedií a chirurgií.

V letech 2005 - 2010 pracoval jako veterinární lékař na Veterinární klinice pro malá zvířata   MVDr. Petra Vodičky v Mariánských Lázních. Začal se specializovat na kardiologii, chirurgii a interní medicínu. V roce 2008 absolvoval individuální vzdělávací program Echokardiografie pod vedením prof. Dr. Fenrence Manczura na Veterinární univerzitě v Budapešti.
V letech 2010 - 2011 pracoval jako chirurg a internista na veterinární klinice pro malá zvířata Happy Valley Clinic v Limassolu na Kypru.
V roce 2011 založil v Praze Veterinární kliniku Fénix, kde působí dodnes.
Ve volném čase se věnuje kynologii a cestování.

MVDr. Richard Macek

Veterinární lékař

Richard v roce 2005 úspěšně absolvoval Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně.

Po škole se věnoval medicíně malých zvířat. Mimo to se specializuje na anesteziologii zvířat a interní medicínu koček.

V roce 2011 se podílel na založení naší Veterinární kliniky Fénix.

Jeho hlavním osobním i pracovním zájmem je cestování.

Ve volném čase rád běhá a lyžuje.


MVDr. Martina Perlíková

Veterinární lékařka

Martina v roce 2005 úspěšně absolvovala Veterinární
a farmaceutickou univerzitu v Brně a stala se členkou komory veterinárních lékařů. Krátce po škole se věnovala zhruba půl roku praxi u velkých zvířat. Pracovní zkušenosti v medicíně malých zvířat si osvojila během pár let na pražské veterinární klinice s non stop provozem a poté nastoupila jako cenná kolegyně do našeho týmu.

Pravidelně se účastní odborných seminářů a workshopů. Má dlouholetou praxi v interní medicíně a chirurgii měkkých tkání.

Ve volném čase se věnuje rodině a jezdectví.


MVDr. Nikola Koller (Sádovská)

Veterinární lékař

Nikola úspěšně absolvovala Veterinární
a farmaceutickou univerzitu v Brně v roce 2020.
Již během studia docházela dlouhodobě na praxi na veterinární kliniku Tichá v Hradci Králové a na kliniku Jekl&Hauptman v Brně. Své znalosti pravidelně rozšiřuje o odborné semináře a workshopy. Během studia se podílela na psaní odborných článků se zaměřením na drobné savce. Na naší klinice se věnuje nejraději medicíně drobných savců
a mikroskopické diagnostice. Doma chová papouška
a dva králíčky. Ve svém volném čase se dále věnuje hře na bicí nástroje a józe.

MVDr. Hana Nosková

Veterinární lékařka

Hanka vystudovala veterinární lékařství v roce 2019. V letech 2011-2019 pracovala jako veterinární sestra na veterinární klinice v Praze, kde sbírala zkušenosti a praktické zručnosti. Po dokončení studia začala pracovat jako veterinární lékařka v ordinaci pro malá zvířata a na částečný úvazek pracovala i na klinice specializované na medicínu koček. Na kočičí medicínu se zaměřuje již od dob studia, kdy navštěvovala praxe u veterinárních lékařů v Čechách a na Slovensku a v tomto oboru se i nadále zdokonaluje účastí na odborných seminářích
a workshopech. Je členkou Mezinárodní asociace felinní medicíny, České asociace felinní medicíny
a České asociace veterinárních lékařů malých zvířat. Členkou našeho týmu je od srpna 2020. Zaměřuje se na medicínu koček včetně řešení behaviorálních problémů, stomatologii a chirurgii měkkých tkání. Ve volném čase se věnuje turistice a horolezectví.

Sestřičky

Bc. Alexandra Tučková

Veterinární sestra

Saška se narodila v Hradci Králové, vystudovala gymnázium a poté přešla do Prahy, kde vystudovala obor Speciální chovy na České zemědělské univerzitě, zakončené bakalářským titulem. Bakalářskou práci měla zaměřenou na ilegální obchod se zvířaty a jejich částmi. Ve studiu na zemědělské univerzitě stále pokračuje. Od útlého věku měla velice blízko k různým zvířatům, a postupně začala snít o praxi ve veterinárním prostředí. Sen se ji splnil na jaře 2017, a my jsme rádi, že je součástí našeho týmu.
Její život každý den rozzáří borderka Joinka. Saška ve volném čase jezdí do přírody, maluje a občas obohatí svůj program kulturním zážitkem.  

       Jsme tu pro Vás a Vaše mazlíčky