SLUŽBY

Naše veterinární klinika se zaměřuje na prevenci a léčbu malých domácích zvířat, především psů, koček, drobných savců a plazů.

Našim klientům nabízíme pobyt v příjemném a čistém prostředí, kde se budou cítit dobře a zvířata budou minimálně stresována. Naše nové prostory nám umožňují vytvořit na klinice domácí atmosféru.

Pro větší komfort a proti zbytečnému čekání budeme rádi, když se u nás telefonicky objednáte.  Používáme jak moderní metody, tak léty osvědčené postupy, kterým věříme. Vždy se vynasnažíme nabídnout vám vše z našich typů preparátů, způsobů uspávání či chirurgických metod. Na naší klinice je možnost denní hospitalizace v hospitalizačních boxech. Díky našemu kvalitnímu přístrojovému a laboratornímu vybavení máme možnost provádět přímo na klinice, celou řadu vyšetření a zákroků.

PROSTORY KLINIKY


Recepce a čekárna pro psy 

Čekárna pro kočky

Červená ordinace (primárně pro příjem psích pacientů)

Modrá ordinace (primárně pro příjem kočičích pacientů)

Hospitalizační místnost 

Operační sál

Rentgenová místnost

Specializujeme se na tyto obory

Prevence

Kardilogie


Dermatologie


Chirurgie


Oftalmologie


Stomatologie


Felinní medicína (medicína koček)Interní medicína


Ortopedie


Diagnostika, léčba a chirurgie drobných savců


Nabízíme

HILL'S

Hill's Pet Nutrition se prostřednictvím kvalitní výživy a zdravotní péče snaží pomáhat domácím mazlíčkům rozvíjet jejich plný potenciál.

www.hillspet.cz

ROYAL CANIN®

ROYAL CANIN® se řídí základním principem, posláním vyvíjet nutriční řešení přizpůsobené na míru specifickým potřebám a tím zlepšovat kvalitu každodenního života koček a psů a vytvořit lepší svět pro kočky a psy.

https://www.royalcanin.cz/

PURINA® PRO PLAN®

PURINA® PRO PLAN® je vynikající výživa vytvořena s využitím nejnovějších vědeckých poznatků pro ty, kteří chtějí pro svého psa nebo kočku to nejlepší. 

https://www.purina-proplan.cz/

Veterinární klinika Fénix