SLUŽBY

Naše veterinární klinika se zaměřuje na prevenci a léčbu malých domácích zvířat, především psů, koček, drobných savců a plazů.

Našim klientům nabízíme pobyt v příjemném a čistém prostředí, kde se budou cítit dobře a zvířata budou minimálně stresována. Naše nové prostory nám umožňují vytvořit na klinice domácí atmosféru.

Pro větší komfort a proti zbytečnému čekání budeme rádi, když se u nás telefonicky objednáte.  Používáme jak moderní metody, tak léty osvědčené postupy, kterým věříme. Vždy se vynasnažíme nabídnout vám vše z našich typů preparátů, způsobů uspávání či chirurgických metod. Na naší klinice je možnost denní hospitalizace v hospitalizačních boxech. Díky našemu kvalitnímu přístrojovému a laboratornímu vybavení máme možnost provádět přímo na klinice, celou řadu vyšetření a zákroků.

Specializujeme se

Prevence

Kardilogie


Dermatologie


Chirurgie


Oftalmologie


Stomatologie


Felinní medicína (medicína koček)Interní medicína


Ortopedie


Diagnostika a chirurgie plazů


Nabízíme

HILL'S

Hill's Pet Nutrition se prostřednictvím kvalitní výživy a zdravotní péče snaží pomáhat domácím mazlíčkům rozvíjet jejich plný potenciál.

www.hillspet.cz

ROYAL CANIN®

ROYAL CANIN® se řídí základním principem, posláním vyvíjet nutriční řešení přizpůsobené na míru specifickým potřebám a tím zlepšovat kvalitu každodenního života koček a psů a vytvořit lepší svět pro kočky a psy.

https://www.royalcanin.cz/

PURINA® PRO PLAN®

PURINA® PRO PLAN® je vynikající výživa vytvořena s využitím nejnovějších vědeckých poznatků pro ty, kteří chtějí pro svého psa nebo kočku to nejlepší. 

https://www.purina-proplan.cz/